לתיאום פגישת ייעוץ חייגו מיידית:
072-33-80-893
לתיאום פגישה ראשונית:
 כעו"ד המתמחה בדיני משפחה, החזון שלי הוא לעזור לאנשים , גברים או נשים, המצויים במשבר משפחתי לפתור את המחלוקות בינהם ולצאת לדרך חדשה בצורה מיטבית עבורם, ועבור הילדים שלהם ביעילות ובמהירות.
אני מביאה ניסיון רב שעוזר לי לתת ללקוח מיפוי מדויק של המצב וכך למזער את הסיכונים שלו ולקצר את התהליך .

עו"ד רויטל (טלי) אבידן, מקיימת  משרד בוטיק שעיקר עיסוקו בטיפול בתיקים בתחום המעמד האישי על כל הקשת הרחבה שלו: נישואין, גירושין, משמורת, מזונות ילדים ומזונות אישה, ידועים בציבור, ניהול מו"מ, הסכמי ממון, הסכמי טרום נישואין, הסכמי גירושין, הסכמי שלום בית, הסכמי מתנה , אכיפת הסכמים,  שמירת זכויות סוציאליות וזכויות פנסיוניות, חלוקת רכוש, סכסוכים עסקיים בתוך המשפחה, פירוק חברות אגב גירושין, סילוק יד, דמי שימוש ראויים, פירוק שיתוף, מימוש זכויות, מאבקי ירושה, עיזבונות, צוואות, צוואות בחיים, הסכמים בין יורשים, אבהות, אימוץ, אלימות במשפחה, צווי הגנה, הוצאה לפועל, צווי עיכוב יציאה מן הארץ, הגירה, חטיפת ילדים.

ייחודו של המשרד הוא בגישה אישית המכוונת לקראת השגת מטרתו של הלקוח הספציפי, תוך שמירה על תקשורת אישית רצופה עם הלקוח, ובליווי צמוד של הלקוח בהתמודדות עם מצב המשבר ותוצאותיו.

עו"ד אבידן מאמינה בשיתוף מלא של הלקוח בתהליך קבלת ההחלטות ובמציאת פתרונות מתאימים למצבים נתונים, מתוך יצירתיות מחשבתית והפעלה מושכלת של כלים משפטיים לשם השגת המטרות אשר הוצבו בתחילת התהליך.

 יתרונו של המשרד, בא לידי ביטוי במתן מענה, בעת הצורך, גם בטיפול וייצוג בתחומי הליטיגציה האזרחית- מסחרית ושילובם אל תוך תיקי המעמד האישי תוך ראייה
משפטית רחבה וכוללת. 

עו"ד אבידן מאמינה כי הפעלה נכונה ומושכלת של הכלים המשפטיים, תוביל להשגת היעדים אשר הוצבו בתחילת התהליך, יחד עם זאת, כשהתנאים מאפשרים זאת, תקדם עו"ד אבידן מו"מ מוצלח לקראת גיבוש הסכמי פשרה תוך צמצום הנזקים במידת האפשר.

אודות

 

מומחית לדיני משפחה-גירושין, ירושות וצוואות

072-33-80-893 | 

לפגישה ראשונית
חייגו 072-33-80-893
או מלאו פרטיכם בטופס:

מומחית לדיני משפחה-גירושין, ירושות וצוואות

072-33-80-893 | 

לתיאום פגישה ראשונית חייגו 072-33-80-893 או מלאו פרטיכם בטופס:

 

 


כתובת: רח' לינקולן 20, בית רובינשטיין, תל אביב
location, location, map, marker, pin
טלפון: 072-3380-893  נייד: 052-3597978
phone4, phone, contact, telephone, support, call
פקס: 077-2060172 
print, print, printer
דוא"ל: t.avidanlaw@gmail.com
 
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter