לתיאום פגישת ייעוץ חייגו מיידית:
072-33-80-893
לתיאום פגישה ראשונית:

"

"


המלצה:

"ברצוני להודות לך על התמיכה, המסירות, הנתינה ובעיקר, הרצון הטוב לסייע ככל יכולתך.
קיבלת אותי בהתראה קצרה וסיפקת לי בטחון לכל אורך המשפט. תודה לך!"

 

מזונות קטינים


משרד עו"ד מזונות בתל אביב
מזונות קטינים לילד מעל גיל 6 ומחת לגיל 15 יקבעו בהתאם לצרכיו של הקטין. 

באשר לצרכים ההכרחיים הרי שמוטלת על האב חובת חיוב מן הדין, כלומר החיוב כולו מוטל עליו והינו אבסולוטי. באשר לצרכים הנוספים של הקטין, שני ההורים מחויבים על פי דין צדקה לזון את הקטין. 

משמעות הדין היא כי האב והאם מחויבים באופן שווה בהתאם ליכולותיו של כל הורה ובהתאם לצרכיו של הקטין.


מכתבי המלצה

מאמרים

בישראל מזונות קטינים נקבעים על פי חוק דיני המשפחה, כאשר על פי החוק משנת 1959, חובתו של הורה לגבי מזונות קטינים נקבעת על פי הדין האישי החל עליו. בתי המשפט מפרשים את הדין העברי ואת הוראותיו וקובעים כי עד להגיע הקטין לגיל 6, חלה על האב חובה מוחלטת לזון את הילד גם כאשר האב הינו חסר אמצעים. הסכום המינימלי לכיסוי הצרכים הבסיסיים של קטין עומד על 1,300-1,400 ₪. כאשר לסכום יש להוסיף הוצאות חינוך. לאחרונה נפסק כי מזונות קטינים אינם נקבעים בחזקה חלוטה, אלא ייתכנו מקרים שיוכח בהם כי צרכי הקטין הינם נמוכים מהסכום הקבוע והאב יחויב בסכום נמוך יותר.

איך לבטח מזונות לאחר פסק דין

בפסק דין אשר ניתן על ידי בית המשפט לענייני משפחה, בוטלו מזונות קטינים של האב בעקבות שינוי שחל בהסכם הגירושין של בני הזוג. השינוי כלל הסכמה על משמורת משותפת ובפועל אחד הילדים עבר לגור באופן קבוע עם האב. לאור שינוי זה, הורה בית המשפט כי בני הזוג רשאים לפנות לבית המשפט בבקשה לשינוי בגובה המזונות. המסקנה הנובעת מהחלטת בית המשפט הינה כוללת לתחום מזונות קטינים ומשמעותה כי פסק דין שניתן בנוגע למזונות ילדים אינו מהווה עובדה מוגמרת שלא ניתן לשנותה ורשאי כל אחד מבני הזוג לפנות אל משרד עו"ד מזונות בתל אביב בבקשת תיקון דמי מזונות. קביעת בית המשפט יצרה אפשרות לפנות לעורך שין בנוגע לשאלה איך לבטל מזונות לאחר פסק דין.
 

תיקון דמי מזונות

משרד עו"ד רויטל אבידן הינו משרד המתמחה בדיני משפחה ובתיקי מעמד אישי הכוללים: מזונות קטינים, מענה לשאלה איך לבטל מזונות לאחר פסק דין, תיקון דמי מזונות ועוד. משרדנו הינו משרד עו"ד מזונות בתל אביב בעל ניסיון עשיר הדוגל בשקיפות מלאה מול הלקוח ושימוש בכל הכלים המשפטיים היעילים לשם השגת התוצאות הרצויות לשביעות רצון הלקוח.
 
 

מומחית לדיני משפחה-גירושין, ירושות וצוואות

072-33-80-893 | 

לפגישה ראשונית
חייגו 072-33-80-893
או מלאו פרטיכם בטופס:

מומחית לדיני משפחה-גירושין, ירושות וצוואות

072-33-80-893 | 

לתיאום פגישה ראשונית חייגו 072-33-80-893 או מלאו פרטיכם בטופס:

 

 


כתובת: רח' לינקולן 20, בית רובינשטיין, תל אביב
location, location, map, marker, pin
טלפון: 072-3380-893  נייד: 052-3597978
phone4, phone, contact, telephone, support, call
פקס: 077-2060172 
print, print, printer
דוא"ל: t.avidanlaw@gmail.com
 
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter