072-33-80-893

עו"ד משמורת

משרד עו"ד משמורת

משמורת הינה מעמד משפטי המגדיר מיהו ההורה אשר מוטלת עליו האחריות לגידול הילדים המשותפים של בני הזוג. בעת גירושין, ההחלטה לגבי משמורת מהווה לא אחת נושא למחלוקת ובמקרים רבים אין הסכמה בין ההורים, כאשר כל אחד מהם מושך לכיוונו. את סוגית המשמורת ניתן לפתור באמצעות עו"ד משמורת, כאשר ההסכמה מועברת לאישור של ערכאה משפטית. במקרים בהם אין הסכמה בין ההורים, הרי שהנושא עובר להכרעת בית המשפט.

משרד עו"ד משמורת במרכז

משרד עו"ד משמורת מספק כלים משפטיים אשר יבטיחו קיום ושמירה של הסדרי הראיה שהינם בעלי חשיבות רבה עבור הילד וההורה. אי כיבוד של הסדרי ראיה מהווה הפרה ויכול להסב נזק נפשי לילד ולהורה השני. משרד עו"ד משמורת במרכז אשר מכיר את הדין ידאג לעתיד הילדים, כאשר החובה לדאוג לצרכי הקטין נותרת על שני ההורים, גם כאשר ההורה אינו המשמורן. משרד עו"ד משמורת בת"א ילווה את בני הזוג בהליך עד להגעה להבנות, כאשר בדרך כלל האם מקבלת את המשמורת הבלעדית על הילדים והאב זוכה להסדרי ראיה.

משרד עו"ד משמורת בת"א

עו"ד רויטל אבידן הינה עו"ד משמורת בעלת ניסיון רב וידע מקצועי עשיר. משרד עו"ד רויטל אבידן הינו משרד עו"ד משמורת אשר דוגל בשקיפות מלאה ופועל באמצעות כל הכלים המשפטיים היעילים ביותר עד להשגת התוצאות הרצויות. אם אתם מחפשים משרד עו"ד משמורת במרכז ובפרט משרד עו"ד משמורת בת"א, אנו נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בידכם בצורה המקצועית ביותר ומתוך הקפדה על יחס אישי לכל לקוח.
 

מאמרים

הליך הגירושין מלווה בקשיים רבים, כאשר אחד הגדולים שבהם הינו הקרע המשפחתי ופירוק התא  המשפחתי הכולל את ההורים וילדיהם. הליך הגירושין מלווה בפגיעה אישית הן בהורים והן בילדים ומכאן עולה הסוגיה המורכבת של הסדרת משמורת על הילדים וקביעת הסדרי ראיה. נושא משמורת מהווה מרכיב מרכזי מהתהליך הכולל של הגירושין אשר כולל הגשת תביעה לבית הדין הרבני שעניינה הוא גירושין. במסגרת הליך הגירושין על ההורים להגיע להסכמות במגוון היבטים בהם סוגית המזונות, הרכוש המשותף והסדרי ראיה ומשמורת. בני זוג שיש להם ילדים משותפים, ממשיכים להיות מחויבים לדאוג לצרכי ילדיהם ומתעוררות השאלה מיהו ההורה אשר ישמש כמשמורן ומה יהיו הסדרי הראיה של ההורה הלא משמורן.

מדובר באחת הסוגיות המורכבות והכואבות בהליך הגירושין בעלת אופי משפטי והשלכות חוקיות ולכן מומלץ לפנות לגורם מקצועי שהינו עו"ד משמורת וזאת על מנת להגיע להסכמות ולהבנות במהירות האפשרית ולהימנע מסכסוכים מיותרים ומתישים.
 
 

מומחית לדיני משפחה-גירושין, ירושות וצוואות

072-33-80-893 | 

לפגישה ראשונית
חייגו 072-33-80-893
או מלאו פרטיכם בטופס:

מומחית לדיני משפחה-גירושין, ירושות וצוואות

072-33-80-893 | 

לפגישה ראשונית חייגו 072-33-80-893 או מלאו פרטיכם בטופס:

 

 


כתובת: רח' לינקולן 20, בית רובינשטיין, תל אביב
location, location, map, marker, pin
טלפון: 072-3380-893  נייד: 052-3597978
phone4, phone, contact, telephone, support, call
פקס: 077-2060172 
print, print, printer
דוא"ל: t.avidanlaw@gmail.com
 
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter